دکتر علی ربیعی

نگاهی نو در تفکرات مدیریتی

دکتر علی ربیعی

نگاهی نو در تفکرات مدیریتی

دکتر علی ربیعی
آخرین مطالب
نویسندگان

۲ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۳ ثبت شده است

دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با صدور پیامی درگذشت حسین پرتوی عکاس انقلاب را تسلیت گفت.
متن پیام بدین شرح است .
روایت انقلاب و پیروزی بر طاغوت و ثبت لحظه های شورآفرین در بهمن 57 ، حدیث خوشایندی از رسم دلدادگی است . آن روزها را همه به یاد دارند که چگونه در فضای خفقان انتشار یک خبر یا یک عکس می توانست سکوت سهمگین حاکم بر جامعه را بشکند و طنین پیروزی را روانه ایران کند و دلهای پریشان انقلابیون مسلمان را آکنده از شادی ،
همه به یاد دارند عکس بیعت نیروی هوایی ارتش با روح الله خمینی آخرین و البته مهلک ترین ضربه را بر پیکره نظام ستمشاهی وارد ساخت . تا آوار استبداد بر سر مستبد فرو ریزد . آن روز آن بیعت تاریخی را حسین پرتوی ثبت کرد و نام خود را به عنوان عکاس بزرگ انقلاب بر جریده تاریخ نگاشت .
تا اهالی روزگار پس از آزادی بدانند و ببینند که چگونه فرزندان ارتش انقلابی با خمینی کبیر بیعت کردند. امروز راوی آن عکس به دیار باقی شتافت . عکاس خبرنگاری که بدون تردید از دریچه دور بین زیباترین لحظه را دید و آن را چون پتکی بر اهالی استبداد فرو کوفت،  تا دنیا بداند انقلاب اسلامی ایران پیروز شده است . حسین پرتوی راوی صدیق انقلاب بود . عکاسی که رسالتش را در پیام رسانی به حد کمال رساند.
اینجانب به عنوان یک عضو جامعه بزرگ مطبوعاتی ایران درگذشت حسین پرتوی عکاس انقلاب را به خانواده محترم و تمامی همکاران مطبوعاتی تسلیت گفته از خداوند قادر سبحان برای آن مرحوم علو درجات آرزو دارم .
 یادش گرامی

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ ارديبهشت ۹۳ ، ۱۱:۰۱
sam
دومین نشست شورای ساماندهی کودکان خیابانی در دولت تدبیر و امید به ریاست دکتر ربیعی وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.دکتر علی ربیعی در دومین جلسه شورای ساماندهی کودکان خیابانی گفت: ما قصد نداریم که صورت مساله را پاک کنیم و نه می خواهیم در این زمینه سیاه نمایی شود بلکه ما می خواهیم به سمت واقعی کردن موضوع حرکت کنیم .

 به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دکتر علی ربیعی در دومین جلسه شورای ساماندهی کودکان خیابانی گفت: ما قصد نداریم که صورت مساله را پاک کنیم و نه می خواهیم در این زمینه سیاه نمایی شود بلکه ما می خواهیم به سمت واقعی کردن موضوع حرکت کنیم وی با بیان این که مباحث مربوط به کودکان خیابانی از نظر روانی مسایلی را مطرح می کند ، تاکید کرد: تمایل دارم با استخراج نتایج خوبی از این جلسه، آن را برای دولت ارسال کنیم و می خواهم سیاست های آن را با جدیت پیگیری  کنم .

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۱ ارديبهشت ۹۳ ، ۰۸:۵۶
sam